زندگی آنلاین
نگاهی نو به زندگی دیجیتالی
درباره وبلاگ


هرکسی که دوست داشت در این وبلاگ نویسندگی کنه،شرایط خودش را در فرم تماس با ما اعلام کنه و همچنین ایمیل تون رو قرار بدید تا باهاتون تماس بگیریم.

مدیر وبلاگ : Mohammad Chehregani
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

با آغاز انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در ایران رسانه‌های خارجی به انتشار گزارشات مختلف در این باره پرداختند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این راستا خبرگزاری ترند در گزارشی با عنوان «انتخابات ریاست‌جمهوری در ایران رسما آغاز شد»، افزود: یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در ایران به طور رسمی آغاز شد.

ترند افزود که مردم ایران در 66 هزار محل اخذ رای در سراسر کشور به کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری رای می‌دهند.

در این گزارش به حضور خبرنگاران خارجی برای پوشش اخبار انتخاباتی در ایران اشاره شده است.

خبرگزاری رویترز نیز در اولین گزارش خود درباره آغاز انتخابات ریاست‌جمهوری در ایران به حضور مقام معظم رهبری در پای صندوق اخذ رای اشاره کرد.

به گزارش ایسنا، رویترز در گزارش خود که البته از دوبی ارسال کرده است، در این باره گزارش داد: آیت‌الله علی خامنه‌ای ، رهبر معظم ایران مشارکتی گسترده را در انتخابات روز جمعه خواستار شدند.

رویترز در ادامه پس از ذکر بخشی از بیانات ایشان افزود که ایرانی‌ها می توانند از میان شش کاندیدای انتخاباتی کاندیدای مورد نظر خود را انتخاب کنند.

رویترز در گزارش دیگری درباره انتخابات عنوان «ایران رای گیری برای انتخاب جانشین احمدی‌نژاد را آغاز کرد»، افزود که ایرانی‌ها روز جمعه رای دادن را در انتخابات ریاست جمهوری که بعید است تغییری چندان در روابطش با غرب و همسایگان عربی‌اش در خلیج (فارس) داشته باشد، اما می‌تواند آغاز کردند.

هرکسی پیروز انتخابات ایران باشد، سیاست هسته‌یی"غیرقابل تغییر "خواهد بود

خبرگزاری آسوشیتدپرس در گزارشی بر تغییر نکردن سیاست هسته‌یی ایران بعد از انتخابات ریاست جمهوری 24 خرداد تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، این خبرگزاری آمریکایی در گزارشی با عنوان «هرکسی پیروز انتخابات ایران باشد، سیاست هسته‌یی "غیرقابل تغییر "خواهد بود»، نوشت: ساعاتی پس از مناظره تلویزیونی کاندیداهای انتخاباتی درباره سیاست های هسته‌یی در ایران، وزیر امورخارجه این کشور اظهارات خودش را با این مضمون بیان کرد که بدون توجه به اینکه چه کسی پیروز انتخابات است، هیچ چیزی در این زمینه تغییر نخواهد کرد.

این گزارش موضوع هسته یی را فوری ترین چالش کاندیداها در صورت پیروزی خواند اما در عین حال افزود که تصمیمات کلی در این باره به عهده رهبر معظم ایران است.

در ادامه این گزارش به اظهارات علی اکبر صالحی اشاره شده و آمده است: وزیر امور خارجه ایران از کاندیداها به خاطر اعلام چشم اندازهای شان تشکر اما تاکید کرد که این نظرات " بر سیاساست خارجی ایران پس از انتخابات تاثیری نخواهد داشت".

این گزارش می افزاید که آنچه رییس جمهور بعدی ایران می تواند احتمالا در آن نفوذ داشته باشد، لحن و تاکیتیک‌های مذاکراتی است.

آسوشیتدپرس با اشاره به اظهار نظر کاندیداهای مختلف درباره موضوع هسته‌یی می افزاید که با این حال هیچ کاندیدایی از این موضوع ایران که کشور باید بر فن‌آوری هسته یی کنترل کامل داشته باشد، فاصله نمی‌گیرد.

بنا بر این گزارش، ایران تاکید دارد که برای مصارف پزشکی و انرژی برنامه راکتورهای هسته‌یی را دنبال می‌کند و در عین حال به فتوای مذهبی رهبر معظم این کشور در سال 2005 مبنی بر حرام بودن این تسلیحات از منظر اسلام اشاره می‌کند.

این گزارش برنامه هسته یی ایران را از جمله سیاست هایی می داند که درباره‌اش در کشور اتحاد وجود دارد و همه از دستاوردهای هسته‌یی حمایت می‌کنند.

به گزارش ایسنا شبکه خبری اسکای نیوز نیز در گزارشی با عنوان "ایران برای انتخاب رییس‌جمهور جدید به پای صندوق رای می‌رود" نوشت: در حالی که دوره محمود احمدی‌نژاد پس هشت سال مسوولیتش به پایان می‌رسد، رای‌گیری در ایران برای انتخاب رییس‌جمهور جدید آغاز شد.

این رسانه در ادامه به حضور شش کاندیدا و برنامه‌ها و حامیان آنها اشاره کرد.

پایگاه اینترنتی "ایندین اکسپرس" عنوان «ایران برای انتخاب جانشین احمدی‌نژد رای می دهد»، را برای انتشار خبر خود برگزید و به حضور کاندیداهای محافظه کار و میانه رو اشاره کرد.

پایگاه اینترنتی اس.بی.اس نیز با عنوان « ایران به رییس جمهور جدید رای می دهد» گزارش خود را به این نحو نوشت که ایرانی ها برای انتخاب رییس جمهور جدید در انتخاباتی رای می دهند که اصلاح طلبان امیدوارند تنها کاندیدای آنها در برابر محافظه کاران پیروز شود.

پایگاه اینترنتی "گاردن آیلند" نیز در انتشار خبر انتخابات به اظهارات مقام معظم رهبری توجه نشان داد و گزارش کرد که رهبر ایران مشارکت گسترده در انتخابات را در پاسخ به دولت‌های غربی که شفافیت انتخابات ایران را زیر سوال برده‌اند خواستار شد.

شبکه خبری "سی.ان.ان" نیز در گزارش خود به اظهارات روز جمعه رهبری توجه نشان داد و این طور گزارش داد که دوربین‌های تلویزیونی روز جمعه در حالی که رهبر ایران اولین برگ رای را در انتخابات ملی این کشور پر می‌کرد، بر روی دستهای او فوکوس کرده بودند.

خبرگزاری یونایتدپرس نیز در انتشار خبر خود بیشتر به اظهارات مقام معظم رهبری تمرکز کرد.

رادیو آمریکا در گزارشی که به سبک همیشگی این رسانه تنظیم شد، نوشت که پیروز انتخابات ایران با اقتصادی روبرو خواهد بود که با نرخ بالای تورم و بیکاری دست به گریبان است و بیشتر تلاش داشت تا فضایی مایوس را به نمایش بگذارد.

روزنامه "ونکوور سان" نیز نوشت که انتخابات در ایران در حالی که رای دهندگان برای جانشین احمدی‌نژاد تصمیم‌گیری می‌کنند آغاز شد.

خبرگزاری آذرپرس گزارش کرد: ایران انتخابات ریاست جمهوری را برگزار می کند» و افزود: رای گیری برای یازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری ایران در سراسر کشور راس ساعت هشت صبح به وقت محلی آغاز شد.

این خبرگزاری افزود که رهبر ایران در نخستین دقایق در حسینیه امام خمینی رای خود را به صندوق انداخت.

آذر پرس ادامه داد: رای گیری 10 ساعت به طول می انجامد و امکان دارد تمدید شود.

خبرگزاری "فوکوس" هم با انتشار گزارشی در این باره خبر انتخابات را منعکس کرد.

پایگاه اینترنتی "وستنیکاوکازا" که اخبار منطقه قفقاز را پوشش می دهد نیز به این تحول مهم در ایران توجه نشان داد و در گزارشی با عنوان " ایران انتخابات ریاست جمهوری را آغاز کرد" نوشت: یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران ساعت هشت صبح در 66هزار محل اخذ رای برای حدود50 میلیون و 500 هزار واجد شرایط انتخابات میان سعید جلیلی، محسن رضایی، حسن روحانی، محمد باقر قالیباف، محمد غرضی و علی اکبر ولایتی آغاز شد.

این گزارش افزود: رهبر معظم ایران اولین کسی بود که رای خود را به صندوق انداخت اما رای وی حتی از خانواده اش هم مخفی ماند. او تاکید کرد که اهمیتی به اظهار نظر آمریکا درباره انتخابات ایران نمی دهد.

شبکه تلویزیونی "آریرانگ" نیز با تکرار عنوان " ایران برای انتخاب رییس جمهور جدید به پای صنوق رای رفت" این خبر را بازتاب داد.

در این میان رسانه‌های صهیونیستی نیز به انتخابات ایران بی توجه نبودند اما آن را به سبک خود گزارش دادند.

روزنامه "هاآرتص" نوشت که ایرانی ها در حالی که کشورشان با تهدید حملات نظامی روبرو است به پای صندوق های رای رفتند. این روزنامه در عین حال نوشت: این ممکن است مهم‌ترین انتخابات ریاست جمهوری ایران باشد و در ادامه سعی کرد انتخابات ایران را زیر سوال ببرد.

روزنامه صهیونیستی "اورشلیم پست" نیز درباره انتخابات ایران نوشت که 50 میلیون ایرانی برای انتخاب جانشین احمدی نژاد به پای صندوق رای می روند.

شبکه خبری "یورونیوز" هم گزارش داد: رای گیری در ایران ساعت هشت صبح به وقت محلی برای انتخاباتی آغاز شد که به دوره هشت ساله ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد پایان می دهد. شش کاندیدا در این انتخابات با یکدیگر رقابت کردند.

خبرگزاری "نووستی" نیز با اشاره به آغاز انتخابات در ایران در گزارشی با عنوان " شعب اخذ رای برای انتخابات ریاست‌جمهوری ایران گشوده شدند" گزارش داد: تقریبا 60 هزار شعبه اخذ رای روز جمعه برای انتخابات یازدهممین رییس‌جمهور ایران در سراسر این کشور گشوده شد.

به گزارش ایسنا این گزارش به زمان رای‌گیری و تعداد واجدین شرایط اشاره و می افزاید: که رهبر ایران شهروندان را به حضور حداکثری در انتخابات فرا خواند.

نووستی همچنین به اظهارات مصطفی محمد نجار، وزیر کشور اشاره داشت مبنی بر اینکه مقامات این کشور برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری کاملا آماده هستند.

نووستی افزود: اگر هیچ‌کدام از نامزدها بیش از 50 درصد آرا را به دست نیاورد، انتخابات به دور دوم کشیده خواهد شد.

روزنامه واشنگتن پست در گزارشی از تهران نوشت که در نخستین ساعات اخذ رای صف‌های طولانی در حوزه‌های انتخاباتی ایران دیده شد.

به گزارش ایسنا، این روزنامه آمریکایی با اشاره به اینکه رهبر معظم ایران در نخستین ساعات رای خود را به صندوق انداخت افزود که رهبر ایران مشخص نکرد که به چه کسی رای می‌دهد.

واشنگتن پست ادامه داد: صف‌ها به محض شروع اخذ رای در سراسر تهران در حوزه‌های اخذ رای طولانی بود.

خبرگزاری "آذرنیوز" نیز در گزارشی با عنوان " ایران یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری را برگزار می‌کند" به نقل از رسانه‌های ایرانی گزارش انتخابات را منعکس کرده و نوشت: یازدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری ایران امروز به طور رسمی در این کشور آغاز شد.

به گزارش ایسنا، آذرنیوز در گزارش خود به شش کاندیدای حاضر در رقابت‌ها اشاره کرده و افزود: حدود 50 میلیون و پانصدهزار ایرانی واجد شرایط اخذ رای هستند. ایرانی‌های مقیم در دیگر کشورها نیز قادرند از طریق سفارت‌خانه‌های ایران در آن کشورها در انتخابات شرکت کنند.

آذر نیوز افزود که نتایج انتخابات توسط وزارت کشور ایران اعلام و سپس به تایید شورای نگهبان می‌رسد.

رادیو دولتی ارمنستان در گزارشی با عنوان "ایرانیها به رییس‌جمهور جدید رای می‌دهند" نوشت: میلیون‌ها ایرانی در سراسر ایران انداختن آرای خود در صندوق‌های رای را در انتخابات ریاست جمهوری این کشور آغاز کردند.

به گزارش ایسنا، این رسانه ادامه داد: در این انتخابات درباره جانشین محمود احمدی نژاد تصمیم گیری خواهد شد.

این گزارش به اظهارات مقام معظم رهبری درباره حضور مردم در انتخابات اشاره کرده و می افزاید که هیچ ناظر خارجی بر این انتخابات نظارتی ندارد.

یک روزنامه ترکی نیز با اشاره به بیش از 50 میلیون ایرانی واجد شرایط برای رای دادن نوشت: مردم ایران امروز تا ساعت 18 می‌توانند به کاندیدای مورد نظر خود رای دهند.

به گزارش ایسنا، روزنامه حریت چاپ ترکیه در گزارشی با اشاره به آغاز انتخابات ریاست‌جمهوری از ساعت 8 صبح امروز (جمعه) برابر با 24 خردادماه در ایران نوشت: امروز بیش از 50 میلیون ایرانی واجد شرایط از میان شش کاندیدای ریاست جمهوری، رییس جمهور جدید خود را انتخاب می کنند.

این روزنامه در ادامه با اشاره به اظهارات مقام معظم رهبری پس از انداختن رای خود به صندوق انتخابات آورد: آیت‌الله خامنه ای مردم ایران را به حضور در پای صندوقهای رای فراخواند.

هم چنین سایت خبری سامان یولو هابر، با اشاره به آغاز یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری نوشت: همانند هر انتخابات دیگری در ایران آیت الله خامنه ای پس از آغاز انتخابات بلافاصله رای‌های خود را برای ریاست جمهوری و شورای شهر در صندوق انداخت و سپس به سخنرانی پرداخت.

سایت خبری سل ترکیه نیز با اشاره به رقابت شش کاندیدا در یازدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: ملت ایران برای انتخاب رییس جمهوری جدیدشان به پای صندوقهای رای می روند.

به گزارش ایسنا، این سایت در گزارشی با اشاره به آغاز انتخابات ریاست‌جمهوری صبح امروز (جمعه) برابر با 24 خردادماه در ایران نوشت: مردم برای انتخاب رییس‌جمهور جدید به پای صندوق‌های رای می‌روند. امروز نزدیک به 50 میلیون و 500 هزار نفر واجد شرایط در ایران به شش کاندیدای ریاست جمهوری رای می دهند.

این سایت خبری در ادامه آورد: یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری از ساعت 8 صبح به وقت محلی در سراسر ایران تا ساعت 18 ادامه می یابد.

این سایت با اشاره به احتمال کشانده شدن انتخابات به دوره دوم نوشت: شورای نگهبان از میان 686 ثبت نام کننده برای انتخابات ریاست جمهوری هشت نفر را به عنوان آخرین کاندیدای ریاست جمهوری اعلام کرد، اما با ائتلافهای انجام گرفته دو نفر از کاندیداها از ادامه رقابتهای انتخاباتی کنار کشیدند.

شبکه خبری "جی.بی.سی" غنا نیز در گزارشی درباره انتخابات ایران نوشت: میلیون‌ها ایرانی به پای صندوق‌های رای می روند.

به گزارش ایسنا، این رسانه افزود: میلیون ها رای دهنده در سراسر ایران آرای خود را برای انتخابات ریاست جمهوری ایران به صندوق‌های رای انداختند.

این گزارش حاکی است: در ایران حدود 50 میلیون نفر واجد شرایط اخذ رای هستند. انتخابات درباره جانشین محمود احمدی نژاد تصمیم گیری می‌کند.

روزنامه خلیج تایمز در گزارشی با عنوان "ایرانی‌ها از روی وظیفه، امید و تکلیف رای می دهند"، گزارش داد: ایرانی ها روز جمعه برای رای دادن به جانشین محمود احمدی نژاد صف کشیدند، برخی از روی احساس وظیفه ملی، دیگران برای داشتن آینده‌ای بهتر و برخی هم به این دلیل که فکر می کنند باید این کار را انجام دهند.

به گزارش ایسنا این گزارش حاکی است: پیش از آغاز رسمی رای گیری در ساعت هشت صبح حدود هفتاد نفر در صفوفی جدا برای زنان و مردان در پشت حوزه های انتخابیه ایستاده بودند.

در این گزارش به نقل از یکی از رای دهندگان آمده است: معتقدم ما همگی باید رای بدهیم تا به جهانیان نشان دهیم که متحدیم.

این گزارش می افزاید: تمامی جناح های سیاسی خواستار مشارکت حداکثری شده اند.

گزارشگر این روزنامه در ادامه نیز به نقل قول‌هایی از افرادی که در صف‌های طولانی ایستاده بودند و هر کدام کاندیداهای مختلفی را مد نظر داشتند پرداخت.

روزنامه نیویورک تایمز نیز در گزارشی درباره انتخابات ایران نوشت: در حالی که انتخابات ریاست جمهوری ایران روز جمعه آغاز شد، آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر معظم ایران به انتقاد شدید از آمریکا پرداخت و درخصوص تردید آمریکا درباره نتیجه انتخابات ایران به خبرنگاران گفت: به دَرَک که قبول ندارید. اگر ملت ایران می‌خواست آنطور که شما می‌خواهید عمل کند که کلاهش پس معرکه بود. ملت به مصلحت خود عمل خواهد کرد و ان‌شاءالله خداوند به امروز ملت برکت دهد تا آنچه مطابق شأن ملت ایران است پیش بیاید.

به گزارش ایسنا، این روزنامه افزود که این اظهارات ظاهرا پاسخ به جان کری ، وزیر امور خارجه آمریکا بود.

نیویوک تایمز ادامه داد: بیش از 50 میلیون رای دهنده واجد شرایط ایرانی وجود دارد که به انتخاب از میان شش کاندیدای مورد تایید شورای نگبان می‌پردازند.

این روزنامه در ادامه جملاتی از رای دهندگانی را منتشر کرد که به کاندیداهای مختلف رای داده بودند.

نیویورک تایمز نوشت: انتظار می رود حوزه های اخذ رای حدود ساعت هفت عصر به کارشان پایان دهند اما احتمال دارد این زمان تمدید شود.

پایگاه‌های خبری عرب زبان در سراسر جهان نیز با پوشش خبری انتخابات ریاست‌جمهوری ایران به این واقعه مهم پرداختند.

به گزارش ایسنا، در این راستا پایگاه اینترنتی شبکه خبری الجزیرة گزارش داد: گزارش‌های رسمی نشان می‌دهد که مشارکت مردمی در انتخابات ریاست جمهوری در ایران بسیار چشمگیر بوده است.

شاهدان عینی گزارش دادند که سه ساعت بعد از آغاز رای‌گیری میزان شرکت کنندگان در تهران بسیار بیشتر از حد انتظار بود.

خبرگزاری مذکور گزارش داد که صف‌های طولانی در مراکز رای گیری به‌ویژه در مناطق جنوب و شرق تهران دیده می‌شود.

شبکه الجزیرة اظهارات حضرت آیت‌الله سید علی خامنه‌ای، رهبر ایران را نقل کرد که ایشان "برای آینده کشور" خواهان مشارکت گسترده و چشمگیر مردم در انتخابات شدند.

شبکه خبری روسیا الیوم نیز با تهیه خبری در خصوص انتخابات ریاست جمهوری ایران گزارش داد که نامزدهای انتخابات در سخنرانی‌های خود بر لزوم گسترش روابط تهران با مسکو تاکید کردند.

خبرنگار روسیا الیوم گزارش داد که آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، رییس جمهور پیشین ایران به همراه خانواده‌اش در منطقه جماران در مرکز اخذ رای حضور یافت.

شبکه مذکور در ادامه آورد که تحلیلگران بر این باورند که سعید جلیلی به همراه حسن روحانی و محمد باقر قالیباف و علی اکبر ولایتی به دور دوم انتخابات راه پیدا می‌کنند.

روزنامه فرامنطقه القدس العربی نیز نوشت که رهبر ایران، مردم را تشویق کردند که در انتخابات ریاست جمهوری حضور چشم‌گیر به عمل آوردند و هیچ گونه توجهی برای ادعای مسوولان آمریکایی مبنی بر اینکه انتخابات در ایران شفاف نیست، قائل نشدند.

روزنامه مصری الیوم السابع نیز نوشت که آیت‌الله خامنه‌ای اولین شخصی بودند که امروز در انتخابات مشارکت به عمل آوردند.

شبکه المنار نیز با پرداختن به مساله انتخابات ریاست جمهوری در ایران سخنان آیت‌الله خامنه‌ای مبنی بر این که مردم با مشارکت در انتخابات سعادت خود را تضمین می‌کنند، بیان کرد.

سایت اینترنتی النشرة نیز سخنان رضایی، حداد عادل و کدخدایی را نقل کرد.

خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) نیز گزارش داد که اتباع ایرانی در سوریه صبح امروز به مراکز اخذ رای آمدند تا رئیس جمهور مورد نظر خود را انتخاب کنند.

محمد رضا رئوف شیبانی، سفیر ایران در دمشق نیز پیش‌بینی کرد که حدود 1500 و 1600 شهروند ایرانی که حق رای دارند، در انتخابات حضور به عمل آوردند.

روزنامه تودی زمان چاپ ترکیه در گزارشی به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ایران پرداخت.

به گزارش ایسنا این روزنامه در گزارشی در مورد انتخابات ریاست جمهوری ایران به رای رهبر انقلاب اشاره کرد و نوشت: آیت‌الله خامنه‌ای از مردم ایران درخواست کرد تا با حضوری گسترده در انتخابات شرکت داشته باشند.

این روزنامه در ادامه این طور نوشت که مردم ایران از بین شش کاندیدای این رقابت فرد مورد نظر خود را انتخاب می‌کنند.

پایگاه اینترنتی گلف‌نیوز در گزارشی موضوع انتخابات ریاست‌جمهوری در ایران را مورد توجه قرار داد.

به گزارش ایسنا این گزارش با اشاره به حضور میلیونی مردم ایران در پای صندوق‌های رای اعلام کرد: 50 میلیون ایرانی واجد شرایط رای‌دهی در ایران هستند.

این پایگاه اینترنتی به نقل از وزیر کشور ایران نوشت: مدت زمان 10 ساعته برای رای دهندگان به دلیل ازدحام آنان در محل‌های اخذ رای قابل تمدید است.

روزنامه گاردین نیز در گزارشی انتخابات ریاست‌جمهوری در ایران را مورد توجه قرار داد.

به گزارش ایسنا در این گزارش با ارسال اخبار لحظه به لحظه انتخابات ریاست‌جمهوری در ایران به حضور رهبر انقلاب در پای صندوق رای اشاره کرد و نوشت: قرار است میلیون‌ها ایرانی با انتخاب فرد مورد نظر خود رییس‌جمهور آینده را انتخاب کنند.

این روزنامه در گزارش خود به ارائه اطلاعات کلی از کاندیداهای ریاست جمهوری ایران پرداخت و اعلام کرد: تمامی کاندیداها و دیگر مقامات در پای صندوق‌های رای حضور یافتند.

هم‌چنین پایگاه اینترنتی امارات 247 در مورد انتخابات ریاست جمهوری در ایران نوشت: میلیون‌ها زن و مرد ایرانی در صف‌هایی جداگانه از ساعت هشت صبح در پای صندوق‌های رای حاضر شدند.

به گزارش ایسنا این پایگاه اینترنتی اعلام کرد: با اتمام دوره ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد 50 میلیون ایرانی واجد شرایط رای دادن جانشین او را انتخاب می‌کنند.

این رسانه با اشاره به حضور رهبر انقلاب در اولین ساعت آغاز رای‌گیری به نقل از ایشان نوشت: امیدوارم تمامی مردم ایران با حضور در انتخابات حماسه‌ای دیگرخلق کنند.

نوع مطلب : سیاسی، انتخابات ریاست جمهوری، 
برچسب ها : انتخابات، ریاست جمهوری، انتخابات ریاست جمهوری، انتخابات 92، انتخابات یازدهم، انتخابات ایران در نگاه رسانه های خارجی، ایسنا، رویترز،
لینک های مرتبط :

       نظرات
جمعه 24 خرداد 1392
Mohammad Chehregani
یکشنبه 2 تیر 1398 12:13 بعد از ظهر

Truly tons of great knowledge!
we choice cialis uk rx cialis para comprar price cialis best cialis 10mg prix pharmaci cialis rezeptfrei sterreich cialis therapie viagra or cialis 5 mg cialis coupon printable the best choice cialis woman click now buy cialis brand
جمعه 31 خرداد 1398 12:51 بعد از ظهر

Great postings. Thanks!
how to purchase cialis on line cialis 10 doctissimo achat cialis en itali cialis without a doctor's prescription comprar cialis navarr cialis kaufen wo canadian discount cialis cialis 20mg preis cf buy cialis sample pack prices on cialis 10 mg
پنجشنبه 30 خرداد 1398 01:37 قبل از ظهر

You actually expressed that well.
buy cialis cheap 10 mg cialis 5mg fast cialis online cialis patent expiration are there generic cialis cialis pills in singapore generic cialis levitra we use it cialis online store cialis cipla best buy viagra vs cialis
چهارشنبه 29 خرداد 1398 09:01 قبل از ظهر

You mentioned it superbly.
look here cialis cheap canada american pharmacy cialis cialis for sale cialis 20mg prix en pharmacie fast cialis online cialis cuantos mg hay cialis without a doctor's prescription cialis 5mg billiger look here cialis order on line cialis side effects
دوشنبه 27 خرداد 1398 07:20 بعد از ظهر

Seriously loads of useful facts.
buy cialis online legal price cialis per pill safe site to buy cialis online buy cialis prices on cialis 10 mg the best site cialis tablets cialis generico lilly generic cialis tadalafil cialis dosage where cheapest cialis
یکشنبه 26 خرداد 1398 02:59 بعد از ظهر

You suggested that effectively!
cialis prices in england comprar cialis 10 espa241a deutschland cialis online how do cialis pills work overnight cialis tadalafil sublingual cialis online look here cialis order on line look here cialis cheap canada cialis prices in england cialis arginine interactio
یکشنبه 26 خرداد 1398 12:38 قبل از ظهر

You actually said that well!
cialis online deutschland free cialis warnings for cialis callus cialis patent expiration where cheapest cialis cialis dosage recommendations generic cialis in vietnam cialis soft tabs for sale where to buy cialis in ontario
پنجشنبه 23 خرداد 1398 04:02 بعد از ظهر

You've made your point!
generic cialis review uk can i take cialis and ecstasy cialis 5 mg funziona cialis for sale in europa cialis ahumada cialis 10mg prix pharmaci cialis farmacias guadalajara generic cialis pro free cialis the best choice cialis woman
پنجشنبه 23 خرداد 1398 02:22 قبل از ظهر

Amazing all kinds of helpful data!
cialis online holland we use it cialis online store american pharmacy cialis cialis for sale cialis 20 mg effectiveness cialis kamagra levitra cialis 10mg prix pharmaci cialis kamagra levitra cialis coupon where to buy cialis in ontario
یکشنبه 19 خرداد 1398 03:24 قبل از ظهر

Everything said was actually very logical. But, think about this, suppose you wrote a catchier title? I ain't saying your content is not solid., but suppose you added something to maybe get folk's attention? I mean %BLOG_TITLE% is a little vanilla. You should glance at Yahoo's front page and watch how they write post headlines to get people to click. You might try adding a video or a pic or two to grab people excited about everything've written. Just my opinion, it would bring your blog a little bit more interesting.
شنبه 18 خرداد 1398 11:05 قبل از ظهر

Thanks for another informative website. Where else may just I get that type of information written in such an ideal method? I've a venture that I'm just now running on, and I have been on the look out for such info.
دوشنبه 9 مهر 1397 07:29 بعد از ظهر

Appreciate it! Loads of forum posts!

cialis daily dose generic online cialis import cialis walgreens price for cialis dose size of cialis cialis dosage amounts cialis 200 dollar savings card prix cialis once a da cialis great britain where to buy cialis in ontario
یکشنبه 1 مهر 1397 04:37 بعد از ظهر

Thanks, Useful information.
is trust pharmacy in canada legitimate drugs for sale in canada canadian pharmacy world online pharmacies tech school drugs for sale online north west pharmacies canada north west pharmacies canada canadian discount pharmacies in ocala fl canadian online pharmacies reviews canada online pharmacies medication
سه شنبه 23 مرداد 1397 10:12 قبل از ظهر

Truly all kinds of beneficial data!
viagra pfizer buy online buy viagra super active online buy herbal viagra online sildenafil price uk buy sildenafil generic where can you buy viagra over the counter kamagra buy generic viagra with paypal vaigra viagra buy online uk
سه شنبه 23 مرداد 1397 01:38 قبل از ظهر

Nicely put, With thanks!
cialis price thailand wow look it cialis mexico cialis prices in england cialis ahumada cialis rezeptfrei cialis for sale south africa cialis free trial cialis online cialis preise schweiz cialis italia gratis
دوشنبه 7 خرداد 1397 05:15 بعد از ظهر

Position clearly utilized..
acquistare cialis internet does cialis cause gout legalidad de comprar cialis costo in farmacia cialis tadalafil 20mg canadian drugs generic cialis generic cialis levitra brand cialis generic cialis 10mg prix pharmaci are there generic cialis
سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 09:43 قبل از ظهر

Incredible quite a lot of excellent data!
buy viagra next day delivery uk get viagra prescription sildenafil to buy is sildenafil generic buying viagra online viagra uk buy online online pharmacy levitra where can you buy viagra online viagra alternative buy viagra prescription
دوشنبه 28 اسفند 1396 05:23 قبل از ظهر

You actually expressed this really well.
side effects for cialis cost of cialis cvs buy cialis online legal we use it 50 mg cialis dose cialis patent expiration cialis dosage recommendations purchasing cialis on the internet click here take cialis generic cialis levitra free generic cialis
شنبه 25 شهریور 1396 07:00 بعد از ظهر
This page definitely has all of the information I wanted about this subject and didn't know who to ask.
چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396 08:05 بعد از ظهر
You could definitely see your enthusiasm in the paintings you write.
The arena hopes for even more passionate writers like you who
are not afraid to mention how they believe. All
the time follow your heart.
شنبه 2 اردیبهشت 1396 08:13 بعد از ظهر
of course like your website but you need to test the spelling on quite a few of your posts.

Several of them are rife with spelling problems and I to find it very
bothersome to tell the reality however I will certainly come back again.
جمعه 1 اردیبهشت 1396 08:21 بعد از ظهر
Hey just wanted to give you a quick heads up and let you know a few of the pictures aren't loading correctly.
I'm not sure why but I think its a linking issue. I've tried it in two different web browsers and both show the same
results.
پنجشنبه 24 فروردین 1396 12:29 قبل از ظهر
Hey! I just wanted to ask if you ever have any trouble with hackers?
My last blog (wordpress) was hacked and I ended up losing months of hard
work due to no data backup. Do you have any solutions to stop hackers?
یکشنبه 9 تیر 1392 08:56 بعد از ظهر
سلام.
وبلاگ خوبی دارید.
می خواستم نظرتون رو راجب تبال لینک بدونم؟؟؟
منتظر جوابتون هستم...
Mohammad Chehreganiسلام
نظر نمی خواد محمد
فقط بگو با چه نامی لینکت کنم؟
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


 
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو